menu przedmiotowe
menu podmiotowe

INFORMACJE

PDF Drukuj
Alfabetyczna lista pracowników UM
1 Amborska-Kujda Aleksandra (Urząd Stanu Cywilnego)
2 Andrianik Patrycja (Wydział Podatków i Opłat)
3 Antończak Katarzyna (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
4 Arndt Michał (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
5 Bagnecka Elżbieta (Urząd Stanu Cywilnego)
6 Balcerowski Robert (Straż Miejska)
7 Barchańska Alicja (Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia)
8 Basamanowicz Leszek (Straż Miejska)
9 Beczała Alicja (Wydział Geodezji)
10 Berezowska Magda (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
11 Bielas Katarzyna (Wydział Podatków i Opłat)
12 Bińkowska Iwona (Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia)
13 Blaumann Lucyna (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
14 Bochenek Zbigniew (Wydział Budownictwa)
15 Bojdoł Bernadeta (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
16 Bończak Honorata (Straż Miejska)
17 Borecka Zofia (Samodzielne stanowisko bhp i ppoż)
18 Boryczko-Wąsik Paulina (Wydział Organizacyjny, Kadr i Szkolenia)
19 Bożko Patrycja (Wydział Podatków i Opłat)
20 Bujała-Samonek Małgorzata (Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego)
21 Chojnacka Bożena (Wydział Budownictwa)
22 Choma Barbara (Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji)
23 Chumowicz Maria (Wydział Gospodarki Lokalowej)
24 Chylińska Ewelina (Wydział Księgowości)
25 Chylińska Grażyna (Wydział Księgowości)
26 Cielniaszek Magdalena (Wydział Komunikacji)
27 Ciepał Iwona (Wydział Informacji, Promocji i Współpracy z Zagranicą)
28 Cierpiał Barbara (Wydział Księgowości)
29 Ciesielska-Wilczok Mariola (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
30 Cofała Jan (Wydział Zamówień Publicznych)
31 Czadzek Mariusz (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
32 Czapnik Agnieszka (Wydział Spraw Obywatelskich)
33 Czardybon Jakub (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
34 Czempas Ewa (Wydział Księgowości)
35 Czempas-Giel Marta (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
36 Czerkawska Małgorzata (Wydział Komunikacji)
37 Czerwonka Alina (Wydział Przekształceń i Nadzoru Właścicielskiego)
38 Czopek Aneta (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
39 Ćwikowska Natalia (Wydział Geodezji)
40 Dłubak Anna (Straż Miejska)
41 Dobrzańska Bogumiła (Wydział Podatków i Opłat)
42 Dolińska Bożena (Wydział Podatków i Opłat)
43 Drabczyk Bożena (Wydział Podatków i Opłat)
44 Drabik Lidia (Urząd Stanu Cywilnego)
45 Dreja Daria (Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia)
46 Dudek Tomasz (Wydział Budownictwa)
47 Dudek Gabriela (Wydział Geodezji)
48 Dulat Stefania (Wydział Gospodarki Lokalowej)
49 Dylewski Paweł (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
50 Dyrda Beata (Wydział Podatków i Opłat)
51 Dyrga Piotr (Urząd Stanu Cywilnego)
52 Dziubany Dorota (Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich)
53 Fabian Sylwia (Wydział Administracyjny)
54 Falecka Grażyna (Wydział Ewidencji Działalności Gospodarczej)
55 Falkowska Beata (Wydział Budownictwa)
56 Felus Oliwia (Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji)
57 Ferenc Marzena (Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia)
58 Ferenc Dariusz (Wydział Budownictwa)
59 Fijoł Krzysztof (Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji)
60 Fijołek Wioletta (Wydział Geodezji)
61 Filipowicz Iwona (Wydział Komunikacji)
62 Foltyn Małgorzata (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
63 Franczuk Marek (Straż Miejska)
64 Freier Ewa (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
65 Freiherr Ewelina (Wydział Komunikacji)
66 Fryzeł Aldona (Wydział Ewidencji Działalności Gospodarczej)
67 Fusiek Monika (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
68 Gacki Sylwia (Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich)
69 Gałaszek Anna (Wydział Geodezji)
70 Gałka Dawid (Wydział Organizacyjny, Kadr i Szkolenia)
71 Gałuszka Katarzyna (Wydział Organizacyjny, Kadr i Szkolenia)
72 Gałyga Zbigniew (Wydział Administracyjny)
73 Gandzel Dorota (Wydział Budownictwa)
74 Garbarczyk-Tur Wieńczysława (Wydział Spraw Obywatelskich)
75 Gasz-Solik Agata (Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia)
76 Gibas Mirosława (Wydział Komunikacji)
77 Głos Agnieszka (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
78 Gołosz Gabriela (Wydział Podatków i Opłat)
79 Gołuch Aleksandra (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
80 Gorzałczyński Marek (Straż Miejska)
81 Gorzel-Jaśniok Maria (Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji)
82 Gospodarek Jerzy (Wydział Ewidencji Działalności Gospodarczej)
83 Gosztyła Renata (Wydział Administracyjny)
84 Góra Aleksander (Straż Miejska)
85 Grabowska Agnieszka (Wydział Komunikacji)
86 Gretka Joanna (Wydział Podatków i Opłat)
87 Grolik Agnieszka (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
88 Grudka Anna (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
89 Grudniok Ewa (Rzecznik Prasowy)
90 Grzechnik - Pawul Anna (Wydział Podatków i Opłat)
91 Grzelak Sylwia (Wydział Ewidencji Działalności Gospodarczej)
92 Grzybowski Mariusz (Straż Miejska)
93 Gucwa Ewa (Wydział Obsługi Rady Miasta)
94 Gurdek Sławomir (Straż Miejska)
95 Gwóźdź Milena (Wydział Gospodarki Lokalowej)
96 Hałaczkiewicz Anna (Wydział Ewidencji Działalności Gospodarczej)
97 Harmansa Katarzyna (Wydział Obsługi Rady Miasta)
98 Haśnik Marzena (Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia)
99 Horwat Justyna (Wydział Gospodarki Lokalowej)
100 Hudzik Kamil (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
101 Hyla Grzegorz (Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego)
102 Idczak Dorota (Straż Miejska)
103 Jakóbowska Melanie (Wydział Obsługi Rady Miasta)
104 Jakubik Anna (Wydział Podatków i Opłat)
105 Jakubowska Michalina (Wydział Spraw Obywatelskich)
106 Janiec Urszula (Wydział Podatków i Opłat)
107 Janik Monika (Audytor Wewnętrzny)
108 Janik Adam (Wydział Geodezji)
109 Janik Ryszard (Straż Miejska)
110 Janko Barbara (Wydział Budżetu)
111 Jaros Marzena (Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji)
112 Jasiulek Krzysztof (Urząd Stanu Cywilnego)
113 Jastrzębska Barbara (Wydział Komunikacji)
114 Jeleń Anna (Wydział Organizacyjny, Kadr i Szkolenia)
115 Jeziorowska Ewa (Wydział Administracyjny)
116 Jędryszczyk Małgorzata (Wydział Księgowości)
117 Just Jakub (Straż Miejska)
118 Kabocik Patrycja (Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich)
119 Kaczmarski Łukasz (Wydział Spraw Obywatelskich)
120 Kajstura Katarzyna (Wydział Komunikacji)
121 Kamińska-Piróg Katarzyna (Wydział Zamówień Publicznych)
122 Kandzia Marzena (Wydział Komunikacji)
123 Kapała Aleksander (Urząd Stanu Cywilnego)
124 Karbowska Kinga (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
125 Kasza Martyna (Wydział Budownictwa)
126 Kempa Agnieszka (Wydział Kontroli)
127 Kikas Ilona (Wydział Podatków i Opłat)
128 Klima Danuta (Urząd Stanu Cywilnego)
129 Kobyliński Jakub (Straż Miejska)
130 Kocur Magdalena (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
131 Kokoszka Sebastian (Straż Miejska)
132 Kokoszka Ewa (Wydział Komunikacji)
133 Kolny Ewa (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
134 Kopański Grzegorz (Straż Miejska)
135 Kopczyk Łukasz (Straż Miejska)
136 Kopiec Łukasz (Wydział Geodezji)
137 Kopycka Justyna (Wydział Administracyjny)
138 Kornobis Lucyna (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
139 Koronowska Aleksandra (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
140 Korus Agata (Wydział Budownictwa)
141 Kosierkiewicz Bartłomiej (Straż Miejska)
142 Kosierkiewicz Agnieszka (Wydział Podatków i Opłat)
143 Kosmala Patrycja (Wydział Geodezji)
144 Kostyra Monika (Wydział Budownictwa)
145 Kowalczewski Piotr (Wydział Administracyjny)
146 Kowalczyk Marzena (Wydział Podatków i Opłat)
147 Kowalczyk Anna (Wydział Spraw Obywatelskich)
148 Kowalewska - Kostarz Agnieszka (Wydział Podatków i Opłat)
149 Kowalik-Nycz Anna (Wydział Geodezji)
150 Kozik Marek (Straż Miejska)
151 Kozik Izabela (Wydział Komunikacji)
152 Krater Weronika (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
153 Krosny Anita (Wydział Przekształceń i Nadzoru Właścicielskiego)
154 Królak Katarzyna (Wydział Komunikacji)
155 Kruczek Artur (Wydział Komunikacji)
156 Kryńska Agnieszka (Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia)
157 Krzemień Małgorzata (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
158 Krzemień Damian (Inspektor Ochrony Danych)
159 Krzyżowska Felicja (Wydział Geodezji)
160 Krzyżyk Dorota (Wydział Geodezji)
161 Książek Katarzyna (Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji)
162 Kściuczyk Agata (Wydział Geodezji)
163 Kubeczko Maria (Wydział Budownictwa)
164 Kuberska Aleksandra (Urząd Stanu Cywilnego)
165 Kubis Gabriela (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
166 Kudela Joanna (Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji)
167 Kudłacik Justyna (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
168 Kula Katarzyna (Wydział Informacji, Promocji i Współpracy z Zagranicą)
169 Kulnis Grażyna (Wydział Komunikacji)
170 Kulus Magdalena (Wydział Informacji, Promocji i Współpracy z Zagranicą)
171 Kurek Anna (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
172 Kuśmider Ewelina (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
173 Kuśmierz Iwona (Wydział Podatków i Opłat)
174 Kwas Tomasz (Straż Miejska)
175 Kwas Agnieszka (Wydział Komunikacji)
176 Kwaśniewska Natalia (Wydział Geodezji)
177 Kwaśny Sylwia (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
178 Kwiatkowska Justyna (Wydział Gospodarki Lokalowej)
179 Kwiecień Aleksandra (Wydział Geodezji)
180 Langacher Jolanta (Wydział Księgowości)
181 Lechowicz Joanna (Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego)
182 Leonard Gabriela (Wydział Gospodarki Lokalowej)
183 Leszczyński Przemysław (Wydział Podatków i Opłat)
184 Listwan Joanna (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
185 Lorbiecki Michał (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
186 Lorenz Jolanta (Wydział Komunikacji)
187 Losko Maria (Wydział Komunikacji)
188 Łasut Przemysław (Wydział Księgowości)
189 Łuczyńska Monika (Wydział Gospodarki Lokalowej)
190 Łukaszek Grzegorz (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
191 Łukaszek - Krysiak Iwona (Wydział Organizacyjny, Kadr i Szkolenia)
192 Majcher-Rosikowska Dorota (Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia)
193 Majewska Beata (Wydział Budżetu)
194 Malicka Agnieszka (Wydział Zamówień Publicznych)
195 Malicka Ewelina (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
196 Markiewicz Barbara (Wydział Administracyjny)
197 Marucha Klaudia (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
198 Mastrowska Mirosława (Wydział Budżetu)
199 Matuszyńska Katarzyna (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
200 Matyjas Anna (Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia)
201 Matysiak Adam (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
202 Mazur Elżbieta (Wydział Księgowości)
203 Michta Bartosz (Wydział Administracyjny)
204 Mielczarek Gabriela (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
205 Mikołajczyk Aleksandra (Wydział Komunikacji)
206 Mikołajewska Anna (Wydział Spraw Obywatelskich)
207 Młodzieniak Ewelina (Wydział Budżetu)
208 Morawa Jolanta (Wydział Zamówień Publicznych)
209 Mrowiec Ewa (Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji)
210 Mrozowska Bożena (Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego)
211 Mrugała Sławomir (Wydział Budżetu)
212 Mrugała Monika (Wydział Komunikacji)
213 Mucha Jolanta (Urząd Stanu Cywilnego)
214 Multana Małgorzata (Wydział Księgowości)
215 Murdza Marcin (Straż Miejska)
216 Myczka Maria (Wydział Gospodarki Lokalowej)
217 Myczka Krzysztof (Straż Miejska)
218 Myślin Anna (Wydział Organizacyjny, Kadr i Szkolenia)
219 Najdzińska Anna (Wydział Budownictwa)
220 Niebieszczańska Wioletta (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
221 Niziołek Marcin (Wydział Budżetu)
222 Noga Ewelina (Wydział Gospodarki Lokalowej)
223 Nosalik Mirosław (Samodzielne stanowisko ds. prawnych)
224 Nowak Przemysław (Straż Miejska)
225 Nowak Bożena (Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich)
226 Nowak Ilona (Wydział Spraw Obywatelskich)
227 Nycz Ewa (Wydział Podatków i Opłat)
228 Ochmańska Beata (Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich)
229 Oczkowska Aneta (Wydział Księgowości)
230 Odrobiński Krystian (Straż Miejska)
231 Odrzywolska Joanna (Wydział Komunikacji)
232 Okoń Katarzyna (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
233 Olak Agnieszka (Wydział Kontroli)
234 Olesz Justyna (Wydział Spraw Obywatelskich)
235 Oleszczak Aneta (Wydział Podatków i Opłat)
236 Oporek Izabela (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
237 Osuch Gabriela (Wydział Spraw Obywatelskich)
238 Oszek Ewa (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
239 Ozner Stanisław (Straż Miejska)
240 Pacwa Bernadeta (Wydział Spraw Obywatelskich)
241 Palecka-Mazgaj Joanna (Wydział Geodezji)
242 Palka Katarzyna (Wydział Informacji, Promocji i Współpracy z Zagranicą)
243 Pałycha Grażyna (Wydział Komunikacji)
244 Panek Elżbieta (Wydział Księgowości)
245 Pasternak Danuta (Wydział Spraw Obywatelskich)
246 Pawlik Krystyna (Wydział Podatków i Opłat)
247 Pejs Justyna (Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich)
248 Petelczyc Marek (Straż Miejska)
249 Picho Dorota (Wydział Ewidencji Działalności Gospodarczej)
250 Pietrzak Piotr (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
251 Pinkawa Anna (Wydział Geodezji)
252 Piotrowska Urszula (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
253 Podsiadły Piotr (Wydział Informacji, Promocji i Współpracy z Zagranicą)
254 Polcyn Ryszard (Straż Miejska)
255 Poloczek-Figura Agnieszka (Wydział Budownictwa)
256 Potrawa Adam (Straż Miejska)
257 Przybyła Karol (Straż Miejska)
258 Pukocz-Pudełko Barbara (Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji)
259 Pustelnik Elżbieta (Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji)
260 Pustelnik Agata (Wydział Komunikacji)
261 Pysik Bożena (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
262 Pytlarz Katarzyna (Wydział Administracyjny)
263 Radek Aneta (Wydział Administracyjny)
264 Radziszewska Joanna (Wydział Księgowości)
265 Rajczyk Tomasz (Wydział Spraw Obywatelskich)
266 Rajter Helena (Wydział Informacji, Promocji i Współpracy z Zagranicą)
267 Remplewska Anna (Wydział Geodezji)
268 Rewers Dorota (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
269 Richter Krystyna (Wydział Ewidencji Działalności Gospodarczej)
270 Roch Maja (Straż Miejska)
271 Rogóż-Urbanek Katarzyna (Wydział Przekształceń i Nadzoru Właścicielskiego)
272 Rokacz-Rogalska Adrianna (Urząd Stanu Cywilnego)
273 Roztropowicz Iwona (Wydział Obsługi Rady Miasta)
274 Rumieniuch Krystyna (Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia)
275 Rusin Dorota (Wydział Organizacyjny, Kadr i Szkolenia)
276 Rusinek Urszula (Wydział Podatków i Opłat)
277 Ruszkowski Paweł (Wydział Geodezji)
278 Rydz Piotr (Straż Miejska)
279 Rygielska Grażyna (Wydział Administracyjny)
280 Rzepecka Aneta (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
281 Rzeszowska Beata (Wydział Podatków i Opłat)
282 Sala Bogumiła (Wydział Podatków i Opłat)
283 Sawa Ewa (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
284 Sawicka Agnieszka (Wydział Księgowości)
285 Sawicka Agnieszka (Wydział Geodezji)
286 Siemieniak Ewelina (Wydział Administracyjny)
287 Siewier Agnieszka (Wydział Obsługi Rady Miasta)
288 Sikora Urszula (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
289 Sitko Marzena (Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia)
290 Skrzydło Katarzyna (Wydział Podatków i Opłat)
291 Słomka Katarzyna (Wydział Organizacyjny, Kadr i Szkolenia)
292 Sobczak Karolina (Miejski Rzecznik Konsumentów)
293 Sobczyk Izabela (Straż Miejska)
294 Sobecki Arkadiusz (Straż Miejska)
295 Sobocińska Katarzyna (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
296 Socha Edyta (Wydział Podatków i Opłat)
297 Soćko Karolina (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
298 Sojka Janusz (Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego)
299 Sojka Magdalena (Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia)
300 Solik Piotr (Wydział Spraw Obywatelskich)
301 Sondej Halina (Wydział Podatków i Opłat)
302 Stachoń Monika (Wydział Spraw Obywatelskich)
303 Staer Joanna (Wydział Geodezji)
304 Staroń Katarzyna (Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji)
305 Statnik Marzena (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
306 Stączek Magdalena (Wydział Podatków i Opłat)
307 Steczek Iwona (Wydział Geodezji)
308 Stojek Kinga (Straż Miejska)
309 Strumińska Ewa (Wydział Podatków i Opłat)
310 Surmacz Adam (Wydział Spraw Obywatelskich)
311 Syska Anna (Miejski Konserwator Zabytków)
312 Szczurek Maria (Wydział Księgowości)
313 Szczurek Jerzy (Wydział Komunikacji)
314 Szeliga Wojciech (Wydział Podatków i Opłat)
315 Szewczyk Monika (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
316 Szlońska Katarzyna (Wydział Księgowości)
317 Szmigiel Anna (Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia)
318 Szostak-Zjawiony Katarzyna (Miejski Rzecznik Konsumentów)
319 Szromczyk Roman (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
320 Szromek Karolina (Straż Miejska)
321 Szudarski Michał (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
322 Szuplak Anna (Wydział Podatków i Opłat)
323 Szyja Michał (Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego)
324 Szymanek Aleksandra (Straż Miejska)
325 Szymańska Agnieszka (Wydział Kontroli)
326 Szymik-Chudzikowska Agnieszka (Urząd Stanu Cywilnego)
327 Szymkowska Katarzyna (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
328 Szymoszek Beata (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
329 Ściślak Iwona (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
330 Ślusarczyk Magdalena (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
331 Śmiełowska Katarzyna (Wydział Spraw Obywatelskich)
332 Świerczewska Karolina (Wydział Administracyjny)
333 Tarach Piotr (Wydział Komunikacji)
334 Tokarz Urszula (Wydział Geodezji)
335 Tomanik Tomasz (Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji)
336 Tomaszewska Małgorzata (Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia)
337 Toporek Oliwia (Straż Miejska)
338 Trela Sabina (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
339 Trzcionka Katarzyna (Wydział Organizacyjny, Kadr i Szkolenia)
340 Tuchowski Jacek (Wydział Komunikacji)
341 Tur Anna (Miejski Rzecznik Konsumentów)
342 Tuszycka Anna (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
343 Uchnast - Gara Sylwia (Pełnomocnik ds. kontroli zarządczej)
344 Uchnast-Gara Sylwia (Wydział Organizacyjny, Kadr i Szkolenia)
345 Urbanik Agnieszka (Wydział Księgowości)
346 Urbańczyk Bożena (Wydział Budżetu)
347 Utrata Kinga (Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji)
348 Wac Dorota (Wydział Podatków i Opłat)
349 Walczak Paweł (Administrator Systemów Informatycznych)
350 Waluga Robert (Straż Miejska)
351 Waluga Danuta (Wydział Administracyjny)
352 Wałkowicz Radosław (Straż Miejska)
353 Wardzińska Anna (Wydział Kontroli)
354 Warzecha Gabriela (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
355 Warzecha Anna (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
356 Waśniowska Angelika (Wydział Geodezji)
357 Watoła Małgorzata (Wydział Gospodarki Lokalowej)
358 Wdowiak Szymon (Straż Miejska)
359 Wencel Antoni (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
360 Wiecheć Dominika (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
361 Wilk Justyna (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
362 Wiltos Monika (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
363 Włodarczyk Malwina (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
364 Wnukowska Barbara (Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia)
365 Woch Jan (Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji)
366 Wodarz Renata (Straż Miejska)
367 Wojakowski Mariusz (Straż Miejska)
368 Wojcieszuk Martyna (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
369 Wojdan Bożena (Wydział Spraw Obywatelskich)
370 Wojtala Monika (Wydział Geodezji)
371 Wołoszczuk Sylwia (Wydział Spraw Obywatelskich)
372 Wójcicka Magdalena (Wydział Spraw Obywatelskich)
373 Wróbel Katarzyna (Urząd Stanu Cywilnego)
374 Wróbel Paulina (Wydział Administracyjny)
375 Wróblewska Agata (Wydział Obsługi Rady Miasta)
376 Wybraniec Ewa (Wydział Komunikacji)
377 Wybraniec Grzegorz (Straż Miejska)
378 Wysocka Anna (Wydział Zamówień Publicznych)
379 Zając Dominika (Wydział Organizacyjny, Kadr i Szkolenia)
380 Zastryżna Halina (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
381 Zawalski Wojciech (Straż Miejska)
382 Zawiślak Katarzyna (Wydział Organizacyjny, Kadr i Szkolenia)
383 Zazakowny Antoni (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
384 Zdebel Anita (Wydział Spraw Obywatelskich)
385 Zdebel Magdalena (Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki)
386 Ziarnik Ireneusz (Wydział Geodezji)
387 Zielińska Hanna (Wydział Gospodarki Nieruchomościami)
388 Zięba Artur (Wydział Komunikacji)
389 Zięcina Kazimierz (Straż Miejska)
390 Ziętek-Pierzchała Magdalena (Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich)
391 Ziobrowska Barbara (Wydział Administracyjny)
392 Zubrzycka Sylwia (Wydział Księgowości)
393 Zybowski Marcin (Straż Miejska)
394 Zygarski Tomasz (Straż Miejska)
395 Żak Klaudia (Wydział Księgowości)
396 Żmuda Danuta (Wydział Budownictwa)
397 Żołna Justyna (Wydział Organizacyjny, Kadr i Szkolenia)
398 Żurek-Pucek Anetta (Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa)
399 Żyła Katarzyna (Urząd Stanu Cywilnego)